Liga Gier Edukacyjnych


Liga Gier Edukacyjnych (LGE) to oferta skierowana do ambitnej młodzieży, która chce rozwijać swoje umiejętności także poza salą szkolną czy wykładową. Szukamy osób, które cechuje zacięcie biznesowe, a także tych którzy chcieliby sprawdzić umiejętności prowadzenia własnego przedsięwzięcia w grach symulacyjnych.

           
W trakcie spotkań przeprowadzimy kilka sesji rozgrywek, które prowadzone w systemie punktowym pozwolą wyłonić najbardziej przedsiębiorcze osoby. W trakcie rozgrywek planujemy grać w najlepsze pozycje polskie i europejskie m.in takie jak: CashFlow, Eurocash czy też bardziej zaawansowaną pozycję opracowaną przez Małopolski Instytut Kultury pn.: Chłopska Szkoła Biznesu. Wszystkie zasady gier zostaną od podstaw wytłumaczone na spotkaniach treningowych, podczas których uczestnik będzie mógł zapoznać się z specyfiką każdej proponowanej pozycji. Dzięki temu do udziału w rozgrywkach zapraszamy bez wyjątku także osoby bez wiedzy i doświadczenia.   

Zwycięzcy LGE otrzymają nagrody i niespodzianki, które będą zależeć od zdobytych osiągnięć. Planujemy nagrodzić zwycięzców poszczególnych grup oraz osoby, które poprzez swoje działania zdobędą specjalne odznaczenia. Więcej szczegółów można znaleźć
w regulaminie Ligi.

 

Ilość osób, które mogą uczestniczyć w projekcie jest ograniczona do 24 osób. Decyduje data zgłoszenia. Warunkiem udziału jest zamieszkiwanie na obszarze gminy oraz wiek w przedziale 16-28 lat.

Spotkanie będą odbywać się w Centrum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej
w Czerwionce-Leszczynach, ul. 3 Maja 19
(www.ngo.czerwionka-leszczyny.pl)
https://goo.gl/maps/3775Q

 

Co należy robić aby zostać uczestnikiem?

W celu zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić kartę zgłoszenia  i przesłać ją na adres srb@srb.org.pl lub złożyć w Centrum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy ul. 3 maja 19. Udział w rozgrywkach gier jest bezpłatny.

Spotkania z trenerami przedsiębiorczości oraz treningi odbywają się:
18.09.2015 r. godz: 17:00
13.11.2015 r. godz: 17:00
04.12.2015 r. godz: 17:00

Spotkania Ligowe odbywają się:
26.09.2015 r. godz: 10:00
24.10.2015 r. godz: 10:00
21.11.2015 r. godz: 10:00
12.12.2015 r. godz: 10:00
(więcej w regulaminie)

Bieżące informacje można śledzić na facebook’u stowarzyszenia www.facebook.com/stowarzyszenieSRB

 

Liga Gier to początek współpracy młodych osób z biznesem, której założenia wypracowane zostaną przez przedstawicieli SRB w porozumieniu z młodzieżą uczestniczącą w projekcie. 

 

Zapraszamy młodzież, grupy koleżeńskie, przedstawicieli klas do spróbowania swoich sił
w grach przedsiębiorczych.

REGULAMIN
REGULAMIN – AKTUALIZACJA 02.09.2015 r.
KARTA ZGŁOSZENIA (PDF)
KARTA ZGŁOSZENIA (DOC)

Projekt „Biznes dla młodzieży–młodzież dla biznesu czyli CSR na dobry początek” współfinansowany jest z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.